Дональд Трамп: отримати громадянство США відтепер буде складно

Eurasia.expert

Чинний лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп анонсував зміни у міграційній політиці. Президент оголосив, що іноземці будуть позбавлені можливості вільно проникати в США в обхід закону, надаючи неправдиву інформацію для отримання притулку.

Таким чином буде переглянутий чинний американський Закон про громадянство та імміграцію, який вказує на те, що будь-який іммігрант в Сполучених Штатах може подати заяву про отримання ним притулку, незалежно від того, яким чином він опинився на американській території.

Відповідно до запланованих змін у міграційному законодавстві, іноземець зможе заявити про претензії на притулок в США лише в місці свого в’їзду в цю країну. Особи, яких упіймають при незаконному перетині американського кордону, будуть утримуватися в спеціальних місцях та обмежуватися в пересуванні до судового розгляду.

Трамп у своєму анонсі внесення змін до законодавства підкреслив, що це рішення є цілком законним. Наявні порядки, які дозволяють шукачам притулку здійснювати в’їзд в США яким завгодно способом, він назвав «лазівкою» для нелегальної імміграції.

Нове рішення Дональда Трампа було озвучено на тлі новин про міграційний «караван» центральноамериканського походження, який зараз прямує до Сполучених Штатів, сподіваючись на притулок. Трамп розкритикував цю групу біженців, назвавши їх наміри «вторгненням» та загрозою для нацбезпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*