ФРН допоможе Україні з «Центрами передового досвіду»

Dialog.ua

У ході свого візиту в Україну та зустрічі з головою Кабінету міністрів Володимиром Гройсманом його німецька колега Ангела Меркель анонсувала надання допомоги Україні від Берліна.

Меркель заявила, що ФРН підтримує Україну та співпрацює з нашою країною заради її розвитку та для надання економічної допомоги. Висловивши розуміння складною ситуацією, федеральний канцлер пообіцяла надати два мільйони євро, які підуть на створення в Україні «Центрів передового досвіду». Ці організації будуть своєрідними інноваційними кластерами.

На цьому допомогу Німеччини, обіцяна її канцлером, не обмежується — Меркель також пообіцяла надання експерта з ФРН для сприяння Києву у сфері децентралізації.

Поточний візит Ангели Меркель в Україну розпочався 1 листопада. Крім Володимира Гройсмана, федеральний канцлер вже зустрілася з фракційними лідерами політсил Верховної Ради, а також з головою держави Петром Порошенком, та зробила важливі заяви про санкції проти РФ, транзитну роль Києва для Європи, та ситуацію на Сході країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*