Представник ОБСЄ: ми розчаровані судовим рішенням по Вишинському

hromadske.ua

Представник ОБСЄ Арлем Дезір у своїй заяві висловив розчарованість своєї організації рішенням українського суду по «справі Вишинського».

Як стало відомо, в ході судового засідання було прийнято постанову про пролонгацію перебування під вартою головного редактора Кирила Вишинського, який до арешту очолював електронне видання «РІА Новини Україна».

Дезір, який відповідає в ОБСЄ за питання свободи мас-медіа, заявив, що працівники засобів масової інформації мають право на висвітлення питань згідно зі своєю думкою. При цьому журналістська позиція може бути для когось неприємною або викликати суперечливі почуття, проте через це журналіст не повинен очікувати відповідних заходів на свою адресу, підкреслив Дезір.

Нагадаємо, що Кирило Вишинський, головний редактор видання «РІА Новини Україна», яке входить у великий російський інформаційний холдинг «МІА Росія сьогодні», був затриманий в травні поточного року. Йому інкримінується вчинення державної зради, а також незаконне зберігання боєприпасів та одиниць зброї.

Після затримання Вишинського суд у Херсоні неодноразово продовжував для нього терміни попереднього ув’язнення. У відповідь на клопоти боку захисту Апеляційний суд незмінно погоджувався з правомірністю продовження затримання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*