Катарський телеканал засипав українського політика різкими питаннями

age-info.com

Журналіст відомого телеканалу «Аль-Джазіра», який має штаб-квартиру в близькосхідному Катарі, в ході інтерв’ю з українською віце-прем’єром Іванною Климпуш-Цинцадзе задав їй ряд гострих та питань без відповіді з боку співрозмовниці.

Інтерв’юючи віце-прем’єр-міністра з питань євроінтеграції, Мехді Хасан повів спілкування з чиновником в руслі різкої по тональності дискусії, що викликало розгубленість з боку Климпуш-Цинцадзе.

У відповідь на спроби віце-прем’єра заперечити терміну Хасана «громадянська війна» в контексті конфлікту на Донбасі, той піддав критиці ряд рішень та дій України щодо проблемного регіону.

Також журналіст торкнувся теми причетності чинного спікера ВР Андрія Парубія до ультраправих організацій та ідеологій, на що Климпуш-Цинцадзе не змогла дати розгорнуту відповідь. Аналогічну розгубленість у неї викликало питання Мехді Хасана про націоналістичний рух «Азов» та участь його членів у нападах на табори ромів.

Низка журналістів і видань піддала критиці Климпуш-Цинцадзе за непідготовленість до інтерв’ю та її нездатність відповісти на більшість запитань інтерв’юера.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*