На Вінничині військовослужбовець привласнив вантажівку

Qefes.biz

Військова прокуратура гарнізону Вінничини завершила розслідування у справі про розкрадання, скоєного військовослужбовцем в званні майора.

Як встановило слідство, обіймаючий посаду заступника командира підрозділу з озброєння та одночасно начальника техчастини, офіцер ЗСУ зумів приховати отримання на баланс військової частини вантажівки марки КамАЗ. Вантажний транспортний засіб призначався для відправки в зону бойових дій на Сході країни.

Щорічна інвентаризація майна та транспортних засобів полку не виявила КамАЗ, який повинен був знаходитися в автопарку військового підрозділу, що призвело до початку розслідування.

Відомо, що майор Збройних сил України здійснив фактичне привласнення вантажівки, і два роки по тому здійснив його незаконний продаж. Присвоєний та проданий офіцером КамАЗ сторона звинувачення оцінила в 95 тисяч гривень.

Нині райсуд міста Гайсин Вінницької області прийняв слідчі матеріали та обвинувальний акт до розгляду. Розкрадачу військового майна загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*