Україна втрачає позиції в рейтингу медійних свобод

ahnbts.blogspot.com

Метью Шааф, один з функціонерів міжнародної правозахисної організації Freedom House, зазначив втрату Києвом позицій в показниках свободи слова.

Керівник українського представництва FH заявив, що Україна опустилася на сім позицій у міжнародному рейтингу дотримання свободи слова серед держав світу, зайнявши 45 місце. На падіння суттєво вплинуло рішення глави держави провести блокування низки російських Інтернет-ресурсів, включаючи всі онлайн-інструменти та сервіси компанії «Яндекс», соціальні мережі російського походження Вконтакті та Однокласники, а також контролюючої їх Mail.Ru Group.

Шааф також нагадав дані соцопитування, згідно з яким, 46 відсотків українців заявили, що мають можливість при бажанні скористатися заблокованими ресурсами і сервісами.

Нагадаємо, що раніше заступник керівника Моніторингової місії по Україні від Організації Об’єднаних Націй Бенджамін Моро розкритикував відсутність прогресу в слідчих діях українських правоохоронців по справі вбивства Павла Шеремета та інших журналістів. Моро заявив, що МВС України зобов’язане відзвітувати за своєю діяльність в цьому напрямку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*