Прага залишає міграційний пакт ООН

pravdoryb.info

Андрій Бабіш, який обіймає посаду прем’єр-міністра Чеської Республіки, має намір разом зі своїми коаліційними партнерами покинути глобальний пакт Організації Об’єднаних Націй, який регулює міграційне питання.

Коментуючи міграційний пакт, Бабіш зазначив, що ця міжнародна угода йому не подобається, і він бажає обговорити це питання з партнерами по коаліції.

Глава чеського уряду нагадав, що раніше міграційний пакт, укладений державами в ООН, покинули Сполучені Штати, обговорюють вихід з угоди Угорщина та Польща. Також про свій намір вийти з пакту оголосили в Австрії.

Нагадаємо, що в рамках ООН з лютого поточного року державами ведеться обговорення загального для всіх країн пакту з питань біженців та міграції. До учасників переговорів з самого початку не приєдналися Сполучені Штати, чиї представники заявили, що цей пакт є несумісним з міграційною політикою Вашингтону.

Консультації щодо укладення загального для всіх угоди з міграційної політики були розпочаті у 2016 році на підставі рішення Генеральної Асамблеї, що отримало підтримку 193 держав-членів ООН.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*