Український телеканал отримав попередження через «Червоний терор»

Golossokal.com.ua

Телеканал «Громадське» отримав попередження від Нацради з питань ТБ та радіомовлення через порушення регламенту мовлення в Дні Пам’яті та Скорботи.

Порушення в роботі телеканалу виявила позапланова перевірка, яка проводиться регулятором. Відомо, що телеканал 5 вересня, в день, коли згадували жертв «Червоного терору» у зв’язку зі столітньою річницею його початку, несвоєчасно повідомив про це свою аудиторію. Інформація про проведений в країні День Пам’яті була відсутня до 7 годин 7 хвилин ранку, хоча повідомляти глядачів канал повинен був як мінімум один раз на дві години свого телевізійного мовлення.

До телеканалу «Громадське» була застосована санкція у вигляді попередження. Перевірка була проведена 27 вересня.

«Червоним терором» називають комплекс каральних заходів, які проводилися організаціями більшовиків з 5 вересня 1918 року. Особи, які були визначені більшовиками як «контрреволюційні», зазнали переслідувань, арештів, та страт. Приводом для «Червоного терору» послужив невдалий замах на першого голову Радянської держави Володимира Леніна та вбивство голови Надзвичайної комісії Петрограда Мойсея Урицького.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*