У Львові шахтарі вийшли на акцію протесту

pravda.com

Інформагентство «Радіо Свобода» інформує, що цієї п’ятниці у Львові понад двохсот шахтарів зібралися під будівлею Львівської облдержадміністрації та вимагали, щоб їм виплатили усі заборгованості з заробітної платні. Крім цього, вони також висунули вимогу про звільнення голови Міненергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Гірники розповіли, що наразі заборгованість держави досягає двохсот п’ятдесяти мільйонів.

Один з гірників, який працює на шахті «Степова» Петро зазначив, що ще у вересні йому виплатили менше третини від зарплатні. Водночас, вугілля з таких теплоелектроцентралей як «Добротвір» та «Бурштин» ніхто не відвантажує, хоча воно там є. Працівник тієї ж шахти Сергій Белінській зазначає, що на початку цього місяця шахта вже виконала річний плат робіт, проте зарплатні людям й досі не видали. Крім цього, гірник додав, що голова Міненергетики постійно обманює шахтарів. Гірники вже зовсім збідніли, проте вони не просять додаткові кошти у держави, вони лиш прагнуть отримати те, що вони вже заробили.

Шахтарів обурює той факт, що за весь рік їм так й не нарахували нормальної зарплатні, вона нараховувалась їм протягом місяця по десять відсотків від загальної суми. Водночас, інформвидання «ZIK» повідомляє, що гірники вкрай незадоволені тим, що вони майже рік щомісяця пишуть звернення до міністра, проте він ніяк на них не реагує. Протестувальники зазначають, що чиновники, які працюють у будівлі обласної адміністрації непогано собі живуть, в той час як звичайним шахтарям доводиться виживати. Наразі, на думку мітингувальників, шахтарі – найбідніші люди в державі.

Під будівлею ОДА у Львові шахтарі ганьбили чинного міністра енергетики та вугільної промисловості, та звинувачували його в тому, що гірникам не тільки не виплачують гроші, але й не надають необхідного обладнання.

Під час демонстрації, до гірників вийшов голова обласної адміністрації Олег Синятка та заявив що повністю підтримує шахтарів. Він пообіцяв звернутися до голови уряду, а також до міністра енергетики та вугільної промисловості із закликом розв’язати проблему загальними зусиллями.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*