Переможець «Ігор Нескорених» опинився в центрі скандалу

Nv.ua

Олександр Белобоков, який взяв золото в «Іграх Нескорених» став фігурантом великого скандалу. Відзначається, що йому пред’явили звинувачення, що він лише стверджує, що є ветераном АТО, проте сам він жодного разу не брав участь у збройному конфлікті на південно-сході країни, а травма руки була отримана в побутових умовах.

Інформагентство «theБабель» інформує, що один з кореспондентів Євген Спірін провів своє розслідування цієї справи та зміг надати докази того, що переможець конкурсу бреше. Він повідомив, що для з’ясування обставин поїхав до Маріуполя, який є рідним містом золотого призера, та поспілкувався зі знайомими Белобокова. Вони відзначили, що травма руки була отримана ним на одному з пляжів. Одна з мешканок міста Євгенія Кацаран розповіла, що ще в травні 2014 року Білобоків з сім’єю проводили час на пляжі, де він й травмував руку. Мешканка наполягає, що була свідком даної події.

Одночасно з цим, волонтер ГО «Новий Маріуполь» Марія Подибайло підкреслює, що спортсмен був поранений в зоні збройного конфлікту, оскільки вона особисто знайома з Сергієм Ахбашем, який керував відомством, у складі якого й був Белобоков.

Волонтер підкреслила, що в травні 2014 року, відбувалося мінування дороги поблизу Маріуполя, при якому Белобоков отримав травму. Однак сам журналіст наполягає, що волонтер не була свідком цих подій, вона обізнана про них лише за оповіданням Ахбаша. Водночас, сам Сергій Ахбаш вирішив утриматися від коментарів до ситуації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*