Експерти МВФ приїдуть в Україну коригувати бюджет

News.bigmir.net

Команда західних експертів, представників Міжнародного Валютного Фонду, збирається нанести візит в українську столицю для того, щоб дати ряд консультацій, що стосуються державного бюджету на наступний, 2019-й рік.

Про це розповів Йоста Люнгман, постійний представник від даної організації в Україні. Як відомо, ухвалення державного бюджету на наступний рік — необхідна умова надання чергового кредиту за новою програмою під назвою stand by. Тепер життя кожного українця безпосередньо залежатиме від будь-яких рішень цих іноземних експертів.

Група, що складається з декількох фахівців, планує перебувати в Києві з 4-го по 9-е число поточного місяця, бо влада нашої країни вислала МВФ відповідне звернення. Така інформація міститься в сьогоднішньому релізі представника організації.

19 жовтня уряд Гройсмана вирішив підвищити ціну на газ для простих громадян відразу на 23,5%. Така непопулярна міра була продиктована з МВФ, але це дозволило буквально в той самий день домовитися про одержання у борг під відсотки, чергових траншів від організації за програмою stand by, яка розрахована на 14 місяців. Сума нових позик становитиме 3,9 мільярда доларів США.

До речі, вчора німецький канцлер, Ангела Меркель, в ході візиту в столицю нашої країни, дозволила собі зазначити, що МВФ вимагає від України надто багато за надання звичайної позики.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*