Узбекистан погрожує санкціями Україні

canaan.travel

Уряд Узбекистану звинуватив українську владу у веденні нечесної конкуренції та погрожував санкціями.

Члени узбецького уряду виступають за введення обмежень на ввезення українських товарів в їх країну через порушення правил чесної конкуренції. Також вони зазначають, що Україна імпортує в Узбекистан в кілька разів більше товару, ніж Узбекистан експортує в Україну. І якщо почнеться торгова війна, санкції в першу чергу вдарять по українській економіці.

Варто відзначити, що крім активного обговорення санкцій, зараз чиновникам дали розпорядження знайти заміну українській продукції серед вітчизняних виробників, або ж замінити російськими товарами.

На даний момент з України експортується в Узбекистан масложирова продукція, кондитерські вироби, цукор та лікарські препарати.
Торгова війна між країнами розгорілася через, нібито, порушення українською стороною всіх принципів чесної конкуренції на ринку машинобудування. Ще в жовтні підприємство «Укравтопром» поскаржилося на узбецьких виробників, після чого в Україні почали розслідування скарги про порушення з боку Узбекистану.

В «Укравтопромі» вважають, що ті отримували державні субсидії та активно використовували деякі пільги. Таким чином, всього за пару років імпорт автомобілів з Узбекистану перевищив позначку 760%, що завдало колосальної шкоди українському виробнику. У свою чергу в Узбекистані впевнені, що таким чином Україна витісняє зі свого авторинку їх товари та обіцяють не залишити такі дії без відповіді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*