Е-квитки в Києві: щось пішло не так…

newsone.ua

Інформагентство «Сегодня» інформує, що в столиці почали тестувати нові е-квитки в наземних транспортних засобах. Однак проблеми у городян почалися практично після старту нової системи.

Вони повідомляють, що зараз картку на проїзд можна придбати далеко не скрізь, крім цього, в деякому транспорті валідаторів й зовсім немає. Крім цього, застосування даної системи також викликає низку проблем. Кореспонденти видання вирішили самі спробувати купити картку, проте в одному з кіосків, в яких можна купувати квитки та проїзні, даних карт просто не виявилося. Як з’ясувалося, їх туди ще не завезли.

Одночасно з цим, ще не в усьому транспорті встановлені валідатори. Так, у трамваях, маршрут яких проходить на Подолі, їх ще не встановили. Однак у тролейбусі № 42 таке нововведення вже встановлено, на екрані якого можна побачити напис про тестовий режим пристосування. Однак, коли журналіст піднесла до нього банківську карту, ніякої реакції так й не сталося.

Видання змогло встановити, що сама система почне нормально функціонувати лише через два місяці, при цьому, випробовувати її будуть вже не городяни, а чиновники. Заступник голови столичної адміністрації Дмитро Давтян зазначив, що для початку потрібно перевірити функціонування системи та ліквідувати всі недоліки, якщо такі будуть виявлені. Поки система буде проходити тестовий режим, квитки надходити в продаж не будуть. Після того, як система ефективно покаже себе при тестуванні, громадяни зможуть почати нею користуватися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*