США: санкції проти України вже марні

sde Sde.in.ua

Ерік Гонц, експерт США з Міжнародного підприємництва висловив свою думку з приводу того, що Росія безуспішно ввела санкцій для України.

На думку Еріка, ці санкції – спізніле рішення, тому, що Україна вже повернула свою економіку в бік Заходу. Євросоюз і США всіляко допомагають українському бізнесу переорієнтуватися і відійти від залежності від Росії.

“Україна почала вводити санкції проти Росії з 2015 року, а відповідні санкції ввели тільки в кінці 2018 року”, – нагадав експерт.

Гонц зазначив, що Росія залишилася важливим партнером, але провідну роль в торгівлі тепер грає Європа. Вже здійснили інвестиції в криворізькі та маріупольські металургійні комбінати для виходу на європейські ринки.

Україна віддаляється економічним, а також культурним життям. Як приклад – ситуація з отриманням Української Церкви автономії або Закон про захист державної мови. Ось вже 30 років країна рухається в бік створення своєї унікальної національної ідентичності та продовжує свій рух і зараз.

“Культура і релігія хороші, але я б з обережністю ставився до концентрації новин про це. Адже саме економіка, зменшення корупції, збільшення можливостей для простих українців і велика кількість інвестицій допоможуть народу відчути, що у країни є майбутнє. А молоді не доведеться емігрувати за кордон, що б домогтися успіху”, – резюмував Ерік Гонц.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*