У Римі за побиття уродженця Індії затримано українців

www.ilquotidianodellazio.it

Римські правоохоронці почали кримінальне провадження у зв’язку з резонансним інцидентом в метрополітені столиці Італії. Раніше в Мережу потрапило відео, на якому двоє молодих людей, розмовляючи українською мовою, агресивно висловлюються на адресу пасажира метро та б’ють його.

На відео з інцидентом, який був опублікований у Facebook, двоє молодиків, один з яких назвав себе «фашистом», нецензурно висловлювалися на адресу чоловіка індійської зовнішності. Перепалка з уродженцем Індії переросла в побиття українцями чоловіка, в результаті чого потерпілий отримав сильні травми. Жінка, яка перебувала в тому ж вагоні та спробувала заступитися за потерпілого, також отримала тілесні ушкодження.

Користувачі соціальних мереж розкритикували поведінку молодих людей, вказавши на прояв ними расизму та дискримінації за етнічною ознакою.

Італійська поліція не отримувала заяву від потерпілого, тому змушена була самостійно почати слідчо-оперативні заходи. Встановлено, що нападниками є два громадянина України двадцятитрирічного віку.

Встановлені особи були затримані. З’ясовано, що жінка, яка намагалася заступитися за уродженця Індії, також є українкою за походженням. Української посольство в Італії заявило, що не має інформації відносно цього інциденту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*