За незаконну риболовлю – штраф 200 000 гривень

video.mivzakon.co.il

По всій території України набула чинності сезонна заборона на рибну ловлю. Зазначається, що таке рішення приймається у зв’язку з тим, що саме зима є найбільш вигідним сезоном для браконьєрів, оскільки тоді риба для них стає досить легкою здобиччю. Водночас підкреслюється, що за дотриманням правопорядку стежитиме рибоохоронний патруль.

Головний держінспектор столичного рибоохоронного патруля Юрій Яць інформує, що одним з найбільш серйозних порушень при вилові риби є використання заборонених засобів, таких як, наприклад, вибухівка або ж електрострум.

Він також розповів, що, якщо хтось все ж вирішить порибалити в заборонений сезон, то йому доведеться зіткнутися з великими штрафами. Так, за вилов щуки штраф становить триста сорок гривень, за сома – чотириста двадцять п’ять, а за судака – понад п’ятсот гривень. Однак нині найбільш високі штрафи встановлені за вилов тих видів риби, які занесені в Червону Книгу.

Таким чином, якщо виловлювати прісноводну чечугу, то доведеться сплатити штраф у сорок вісім тисяч гривень. Юрій Яць також розповів, що в минулий сезон сума найбільшого штрафу досягла двохсот тисяч гривень, а браконьєра спіймали на Київському водосховищі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*