Дані дітей з дитячих садків у відкритому доступі

infoliepaja.lv

У відкритому доступі в програмі Monobank можна знайти відомості про учнів в дошкільних освітніх установах Києва та Одеси. Для того, щоб подивитися всі дані в базі програми необхідно знайти розділ, в якому міститься інформація про платежі по українській території, після чого ввести в пошуковий рядок запит про дитячі садки.

Програма знайде всі дитячі садки, які розташовані в столиці та в Одесі. Після того, як було обрано потрібне місто, слід вибрати того, кому адресований платіж. Після цього, необхідно вказати дошкільний заклад, групу та ініціали. При цьому, якщо переходити у вкладку з даними про дитину, показуються всі дані про дітей, які навчаються в обраній групі.

Однак представники Monobank заявляють, що дані відомості забезпечують зручність тих, кому адресовані платежі, а саме районним відділам освіти. У компанії підкреслюють, що відкрита інформація необхідна для того, щоб спростити процес оплати. Є ймовірність, що скоро система пошуку зміниться, фахівці компанії вже приступили до роботи над цим.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*