Нові бурові «Степан Бандера» та «Іван Сірко» дадуть більше газу

glavred.info

Компанія «Укргазвидобування» на своїй офіційній сторінці в Facebook розповсюдила повідомлення про заплановані зміни. Як випливає з релізу газодобувної компанії, керівництво підприємства буде дотримуватися гіпотези про те, що найменування на честь відомих історичних персон прискорить темпи буріння.

До кінця поточного року газодобувне підприємство проведе конкурс з найменувань для своїх восьми нових установок. Співробітники компанії в рамках конкурсу повинні вибрати імена відомих персон української історії. Серед заявлений на конкурс історичних постатей — гетьмани Сагайдачний, Мазепа та Хмельницький, повстанці Олекса Довбуш та отаман Іван Сірко, а також Степан Бандера та Король Данило (Галицький).

glavred.info

«Укргазвидобування» у своєму релізі на Facebook підкреслює, що покупка нових верстатів стане можливістю прискорити бурильні роботи та збільшити газовидобуток. Таким чином компанія, за заявою її представників, має намір вести боротьбу за українську енергетичну незалежність.

Нагадаємо, що в червні нинішнього року на Харківщині було відкрито газові родовища. Запаси «блакитного палива» оцінюється в не менше ніж 200 мільйонів м³ тільки на поточному етапі вивчення. Всього ж від знайденого газового родовища очікують не менше двох мільярдів м³ запасу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*