Кирило Куликов: діти Порошенка повинні вчитися в Україні

Rian.com.ua

Виступаючи в ефірі телеканалу «NewsOne», депутат позаминулого (шостого) скликання ВР Кирило Куликов розкритикував раніше зроблену Першою леді, Мариною Порошенко, заяву про причини навчання її дітей за кордоном.

Куликов висміяв пояснення Президентської дружини, і запропонував дітям Петра Порошенка навчання в одній зі звичайних середньоосвітніх шкіл Києва або іншого українського міста. Якщо заборонити дітям високопоставлених українців вчитися за кордоном, тоді, на думку екс-нардепа, у сфері освіти суттєво покращиться ситуація з якістю викладацького складу та в господарському аспекті.

Таким чином Куликов прокоментував зауваження Марини Порошенко про те, що для її дітей обрано навчання в Сполученому Королівстві, щоб не отримати «особливе ставлення» до них в українських освітніх закладах.

Раніше стало відомо, що дочки Президента Олександра та Євгенія здобудуть вищу освіту в столиці Великобританії. Вони закінчили відомий «Конкорд коледж», в той час як Олексій, старший син Петра Порошенка, закінчив Школу економіку і політичних наук в Лондоні, а також французький Європейський інститут управління бізнесом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*