Угорський посол в Україні склав свої повноваження

znaj.ua

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар на своїй сторінці в Facebook повідомив, що голова угорської дипмісії в нашій країні Ерно Кешкень повертається до себе на батьківщину.

Боднар зазначив професіоналізм Кешкеня та його здатність до пошуку компромісів, всупереч турбулентності в українсько-угорських відносинах, які спостерігалися останнім часом.

Ерно Кешкень зайняв крісло надзвичайного і повноважного представника Угорщини в Україні на початку жовтня 2014 року. Дипломат є доктором філософії з 2010 року, раніше представляв Угорщину на вищому дипломатичному рівні в Російській Федерації та був заступником голови Дунайської місії.

Нагадаємо, що до закінчення своєї посольської каденції Ерно Кешкень отримав ноту про депортацію угорського консула в Закарпатській області. Рішення про висилку дипломата було викликано скандалом з відеозаписом, на якому консул інструктує закарпатських претендентів на угорське громадянство не повідомляти про це українським чиновникам, а також розпиває з ними шампанське та заслуховує від візитерів «клятву вірності» Угорщини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*