Берлін підтвердив вірність міграційному пакту

Skaties.lv

Федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель в ході візиту до сусідньої Польщі підтвердила позицію свого уряду по міграційному пакту, який раніше отримав підтримку Генасамблеї ООН.

Після зустрічі зі своїм колегою, головою уряду Польщі Матеушем Моравєцьким, Меркель зазначила, що пакт є основою для легальної міграції, яка може відбуватися за професійними чи гуманітарними причинами. Вона наголосила на важливості міжнародного документа для зниження рівня нелегальної міграції в світі.

У свою чергу голова польського уряду зазначив, що Варшава може не підписати міжнародний міграційний договір. Моравєцький підкреслив, що для його країни вищим пріоритетом є принципи суверенітету.

Раніше про свої сумніви в необхідності підписувати Міграційний пакт заявив прем’єр-міністр Чехії. Також рішення не підписувати міжнародну угоду прийняли в Будапешті та Відні. Сполучені Штати з грудня 2017 роки не брали участь в процесі розробки договору. Представник Вашингтону заявив, що Пакт не відповідає американському законодавству в його положеннях, які регулюють міграцію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*