Українські Facebook-акаунти виставлені на продаж

Cnbc.com

В результаті масштабного злому акаунтів соціальної мережі Facebook зловмисники отримали доступ до більш ніж 250 тисяч зареєстрованих користувачів. У більш ніж 80 тисяч акаунтів є повідомлення особистого характеру.

Хакерське угруповання, яке здійснило злом, виступило з твердженням, що в їх розпорядженні є профільні дані 120 мільйонів користувачів соцмережі.

Проведене адміністрацією Facebook розслідування показало, що для масштабного злому хакери використовували браузерні розширення шкідливого характеру.

На англомовному Інтернет-форумі Blackgayworld, який присвячений оптимізації пошуку в Мережі, з’явився запис від недавно зареєстрованого користувача під ніком FBSaler, який оголосив про продаж персональної інформації користувачів з соціальної мережі Facebook. Кількість акаунтів він оцінив у 120 мільйонів. Вартість одного профілю становила десять центів. До оголошення учасник форуму доклав посилання на сайт, де була розміщена частина інформації. Пізніше цей сайт, який декілька разів піддавався зникненню і перезапуску, на «дзеркалі» під назвою Sacialser21 розмістив інформацію про наявність 257 тисяч акаунтів.

У хакерів найбільше налічувалося профілів користувачів з України — майже 50 тисяч.

Журналісти перевірили правдивість листування деяких користувачів, розшукавши їх. Ті ствердно відповіли на запитання про справжність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*