У Миколаєві відключають від газу цілі будинки, влада безсила

Purocleanmckinneyfrisco.com

Миколаївський мер Олександр Сєнкевич під час сесії міськради поскаржився на ПАО «Миколаївгаз», які відключають від газопостачання багатоповерхові будинки через відсутності доступу до лічильника хоча б однієї з квартир.

У зоні ризику мешканці будинків, чиї сусіди поїхали закордон, залишивши без нагляду житло. Співробітники «Миколаївгазу» не можуть потрапити у квартиру і перевірити стан лічильника, а також його показники, в результаті чого можуть і відключають цілі будинки.

Ні міська влада, ні навіть сам мер на дане підприємство ніяк не можуть вплинути, воно не підпорядковується місту. Поки Сенкевич пропонує зробити офіційне звернення до «Миколаївгазу», а депутати подати на них в суд і в антимонопольний комітет, депутат Євген Римаря поділився своїм досвідом.

Він розповів, що стикався з такими ситуаціями у своєму окрузі. Коли справа доходила до суду, «Миколаївгаз» пояснював відключення будинків тим, що в стояку, мовляв, падав тиск, а перевірити весь маршрут газу вони не можуть. Перевірити або спростувати це твердження може тільки «Миколаївгаз». Так що ситуація складна і здобути перемогу в суді буде не просто.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*