Майбутнє вже поруч: вчені створили штучний інтелект

Globalnews.az

Британським вченим з Манчестерського університету вдалося створити найбільш вдалий аналог штучного інтелекту. Це величезний суперкомп’ютер з 1 000 000 мікропроцесорів. Він може виконувати 200 мільйонів мільйонів обчислень в секунду та імітує дійсну роботу мозку людини, постійно дублюючи інформацію для її різнобічної обробки та аналізу, як це робить центральна нервова система.

Стів Фарбер, один із творців цього фантастичного винаходу, пояснює, що, працюючи подібно людському мозку, їх машина значно випереджає той же мозок по швидкості операцій в секунду, і робить набагато менше помилок.

В майбутньому, завдяки цьому винаходу, учені зможуть відстежувати роботу мозку будь-якої людини в реальному часі, відкривати таємниці і лікувати різні хвороби нервової системи, які раніше вважалися невиліковними.

Крім того Фарбер пророкує створення нових роботів, які будуть рухатися і поводитися подібно людині, і навіть мислити і приймати рішення. При тому, – зазначає британський вчений, – завдяки новій технології, це будуть енергетично економні роботи.

Цей мега-комп’ютер вчені розробляли дванадцять років і витратили на нього 15 000 000 фунтів.

Нам залишається тільки сподіватися, що британський штучний інтелект не почне жахливу «техногенну революцію» і не очолить «повстання машин», які так ефектно показані у фантастичних фільмах «Термінатор» і «Матриця».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*