Експерти з Німеччини допомагатимуть українській приватизації

urist-help.net

Олександр Саєнко, який обіймає посаду Міністра Кабінету Міністрів, анонсував надання Берліном експертної допомоги в приватизаційному українському процесі.

Експерти з ФРН повинні допомогти українській стороні приватизувати держпідприємства, працюючи зі своїми українськими колегами з робочої групи приватизаційних питань.

Саєнко пояснив, що така домовленість була досягнута в ході зустрічі федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель та голови Кабміну Володимира Гройсмана. На даний момент канцлер ФРН відвідує Україну з офіційним візитом.

Міністр Кабінету міністрів висловив переконання, що новий закон ВР про приватизацію, прийнятий на початку поточного року, фактично перезапускає цей процес. Тепер приватизація розділена на два процеси, «великий» та «малий». В ході «малої» приватизації Україна успішно розпродала невеликі активи, не витрачаючи зайвих коштів на організацію торгів, оцінку та підготовку кожного об’єкту.

Одночасно з цим, підкреслив член Уряду, держава вперше проявила комплексний підхід до «великої» приватизації. Фонд держмайна вже вибрав радників з інвестицій в ході підготовки одинадцяти об’єктів з двадцяти трьох.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*