Міністр соціальної політики анонсував підвищення пенсій

K-stenke.com

Голова Міністерства соцполітики Андрій Рева інформує, що вже з початку весни наступного року по всій території країни планують істотно підвищити пенсії українським громадянам.

Водночас, міністр підкреслив, що дане нововведення торкнеться не всіх категорій громадян. Відповідно до роз’яснень Пенсійного фонду, виключенням стануть ті категорії, на яких поширюються дії таких українських законів як «Про держслужбу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про прокуратуру», «Про статус нардепа» та «Про науково-технічну діяльність». Однак, їх теж можуть торкнутися дані зміни, але лише в тому випадку, якщо представники цих категорій складуть заяву про призначення їм пенсійних виплат на загальних підставах.

Необхідно також підкреслити, що дане нововведення буде діяти лише на тих громадян, які досягли пенсійного віку в період до жовтня 2017 року.

Нагадаємо, що раніше голова Мінсоцполітики Рева заявив, що кількість громадян, які отримують субсидії надалі залишиться без змін. Причиною цьому виступає підвищення соцстандартів, яке відбувалося раніше. Важливим фактором в даному питанні також є й підвищення тарифів, що призведе до зростання субсидіантів та збільшення виплат.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*