Кількість українців, які позитивно ставляться до Росії, стає більше

newsone.ua

У своїй статті для інформвидання «Новий час» вітчизняний письменник Андрій Кокотюха повідомляє, що позитивне ставлення мільйонів українських громадян до Російської Федерації у першу чергу обґрунтовується культурним впливом сусідньої держави.

У даній статті письменник провів детальний аналіз результатів соціологічного опитування населення, згідно з яким, кількість українських громадян, які позитивно ставляться до Російської Федерації з кожним роком стає більшою. Так, з лютого поточного року тридцять вісім відсотків українців заявили про позитивне ставлення до РФ.

Однак коріння цього явища письменник бачить у творчості таких російських письменників, як Толстой, Пушкін та Достоєвський. Він підкреслив, що як мінімум десять мільйонів громадян нашої країни знайомі з їх творчістю, при цьому, мова йде не тільки про дорослих громадян, а й про дітей. В цьому випадку чітко простежується вплив старшого покоління, яке виросло на російських казках та продовжує транслювати їх дітям та онукам, які народжені вже в період незалежності України. Саме ці твори й впливають на свідомість дітей. Однак найбільша проблема полягає в тому, що українські громадяни не розглядають альтернативні варіанти цим творам. Кокотюха підкреслює, що таким чином українці опинилися в «російській пастці».

Письменник зазначив, що важливу роль у цій «дивній любові» до Росії зіграли Толстой, Достоєвський Чехов. Водночас, їхні сучасники Золя та Мопассан зараз не так добре сприймаються українськими громадянами. Велику роль письменник відводить й радянському кінематографу. Він підкреслює, що результати опитування показують, що всупереч спробам влади заборонити все російське, українці все одно хочуть дивитися фільми з російською озвучкою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*