Із заводу «Рошен» в Липецьку вивозять обладнання

Politeka.net

Телевізійний канал «1+1» інформує, що з кондитерського заводу «Рошен», який розташований в місті Липецьк Російської Федерації та яким володіє український голова Порошенко, вивозять обладнання та техніку. Одночасно з цим, інформвидання «Газета ру» інформує, що загальна вартість усього обладнання кондитерського заводу сягає десяти мільярдів гривень, або в перерахунку на долари – близько трьохсот п’ятдесяти шести мільйонів.

Необхідно підкреслити, що завод в Липецьку є єдиним філіалом «Рошен» на території Російської Федерації. Даний завод почав функціонувати в Росії ще у 2001 році. Інформагентство «СПАРК-Інтерфакс» передає, що три роки тому прибуток корпорації досяг понад мільярда рублів, а збитки компанії перевищили шістдесят два з половиною мільйони рублів.

У тому ж році стало відомо, що Слідчий комітет Російської Федерації відкрив кримінальне провадження проти компанії. Зазначається, що керівництво «Рошен» заволоділо понад ста вісімдесяти мільйонами рублів, за допомогою протизаконного відшкодування ПДВ з держбюджету Росії. Згодом все майно заводу арештували.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*