Соціаліст Ківа йде в Президенти

znaj.ua

У прес-центрі Української Соціалістичної партії повідомляють, що об’єднання змінило символіку, обрало кандидатуру на пост Президента, а також анонсувало участь у виборах місцевого самоврядування.

Голова соціалістів в Запоріжжі Володимир Чарленюк зазначив, що нинішня влада в пріоритет поставила особисту вигоду, а не добробут людей. Нині в державі вкоренилася корупція, яку загорнули в красиву обгортку. В державі п’ятий рік триває війна, а влада проводить реформи та обіцяє хороше життя.

Однак у розумінні влади «хороше» ототожнюється з геноцидом власного народу. В державі зафіксовано безліч проблем у всіх сферах, а єдиною метою влади так й залишається особисте збагачення. Однак уявлення про державу у представника соціалістів зовсім інше. Він не хоче чути чергові обіцянки про краще життя, він хоче, щоб народ жив щасливо тут та зараз.

Саме ці причини стали підставою, щоб партія взяла участь у політичній боротьбі, оскільки майбутні вибори багато в чому визначать подальше життя українців. Чарленюк зазначив, що зараз немає права на помилки, оскільки ціна цих помилок може бути дуже велика. Він зазначив, що соціалісти мають намір боротися за краще життя й тому вони обов’язково здобудуть перемогу.

На цьому тлі, Чарленюк заявив, що партія визначилася з кандидатурою в Президенти, яким стане Ілля Ківа. Сам же кандидат зазначив, що для нього це велика відповідальність. Він заявив, що буде допускати помилки, але, при цьому, буде боротися та наполегливо працювати над собою.

Пізніше члени партії провели голосування за нову символіку, на якій зображений сильний кулак, який став уособленням боротьби та єдності. Ківа зазначив, що даний кулак символізує майбутню перемогу над корупцією та злочинністю.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*