В анексії Криму винна Ангела Меркель

metateka.com

На вітчизняному телевізійному каналі ZIK у шоу «Народ проти» нардеп ВРУ Юрій Чижмарь виступив із заявою, в якій звинуватив голову німецького уряду Ангелу Меркель в тому, що Україна втратила Кримський півострів. Він зазначив, що крім цього до Німеччини є ще низка питань, оскільки саме вона повинна виступати гарантом безпеки в нашій країні.

Депутат нагадав, що саме Меркель десять років тому стала на бік Російської Федерації та заявила про те, що Україні не слід надавати план дій щодо вступу в північноатлантичний альянс. Чижмарь підкреслює, що якщо б план надали, то велика ймовірність того, що проблем Криму та Донбасу сьогодні б не існувало. У зв’язку з цим, до німецького канцлера виникає низка питань.

Зазначимо, що після розпаду СРСР, Кримський півострів на правах автономії увійшов до складу України, проте навесні 2014 року в регіоні пройшов псевдореферендум, за підсумками якого півострів став частиною Російської Федерації. Однак українська влада не згодна з цими результатами та досі вважає, що Крим – це українська територія, однак тимчасово окупована.

Водночас, Європейський Союз та Сполучені Штати вважають, що російська влада анексувала півострів, що згодом стало причиною для введення санкцій проти країни. Однак сама Російська Федерація наполягає, що Кримський півострів – це частина Росії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*