«Нафтогаз»: вимагаємо від «Газпрому» 12 мільярдів доларів

hyser.com.ua

Інформагентство «РИА Новости» повідомляє, що головний виконавчий директор української компанії «Нафтогаз» Юрій Вітренко в прямому ефірі на телевізійному каналі ZIK розповів про перехід компанії до плану «Б». Такі дії обґрунтовані тим, що будівництво російського газопроводу «Північний потік-2» буде реалізовуватися всупереч протестам української влади.

Газопровід побудують завдяки підтримці, яку надає уряд ФРН. У зв’язку з цим, є ймовірність, що після завершення будівництво газовий транзит через українську територію буде зупинений.

Вітренко зазначив, що зараз компанія намагається всіляко відшкодувати збитки у фінансовій сфері, у зв’язку з цим, вже організовано арбітраж, в ході якого «Нафтогаз» вимагає відшкодувати дванадцять мільярдів доларів, десять з яких – це відшкодування збитків у зв’язку з майбутньою зупинкою транзиту.

Він зазначив, що основним завданням плану «А» було збереження транзиту через українську територію. Вітренко також підкреслив, що він нічого не знає про ті обіцянки, які давала голова німецького уряду Меркель щодо питання збереження транспортування газу через українську територію, оскільки чіткі гарантії Євросоюз українській владі ніколи не надавав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*