На заарештованому в Маріуполі судні велика частина екіпажу – українці

sudostroy.com

Інформвидання «Таймер» інформує, що екіпаж судна, яке заарештували в Маріуполі ще першого числа поточного місяця, виявився переважно українським. Таким чином, більшу частину екіпажу склали українські громадяни, в той час як на борту був лише один громадянин Російської Федерації. При цьому вантаж, який перевозив корабель, виявився власністю однієї з компаній Бельгії. Водночас, саме судно є власністю компанії з Голландії, однак ходить під прапором Ліберії.

Що ж стосується вантажу, то на момент арешту він вже перейшов у власність компанії з Бельгії, оскільки він перевозився в режимі «free on board». Відзначимо, що компанія стала власником вантажу в момент доставляння в порт вантажу. Саме тоді одержувач оплачує послуги транспортера та бере на себе відповідальність за подальше доставлення. Таким чином, арешт даного судна не принесе жодних втрат Російській Федерації або ж самопроголошеній Донецькій Народній Республіці.

Зазначимо, що у ГПУ наполягають, що саме виробництво металу, який виявили на кораблі здійснювалося в так званій «ДНР». Голова Генпрокуратури Луценко заявив, що арешт даного судна є відповіддю України російським обмежувальним заходам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*