Політичні перестановки в Білорусії

Gazeta.kg

Інформвидання «Білоруський партизан» повідомляє, що у країні змінився голова «Білоруської соціал-демократичної Громади». Він одразу виступив з обіцянкою, що вказана партія знов почне активно функціонувати. Екс-лідер партії Шушкевич не погодився стати заступником нового голови, проте ряди партії не покинув.

Необхідно зазначити, що на з’їзді партії новим лідером обрали Сергія Череченя. Немало важливий й то факт, що раніше новий голова соціал-демократів входив у білоруську Комуністичну партію. Саме тому, члени БСДГ демонструють активну увагу до нових ідеологічних поглядів Череченя.

Проте заступник лідера партії Анатолій Астапенко наголошує, що він згоден з новою програмою, яка була ухвалена на першому з’їзді. Він також розповів, що на питання про ідеологію, новий голова БСДГ відповів, що її основою є програма партії. Водночас, Астапенко задовольнила ця відповідь він зазначив, що на дане питання відповів би аналогічно, оскільки ідеологія – питання вкрай слизьке.

Крім цього членів партії хвилює й те, що новий лідер не володіє національною мовою. Однак Астапенко зазначив, що Череченя дав обіцянку вивчити білоруську мову. Не знання білоруської мови заступник голови партії обґрунтовує тим, що після того, що після того, як в 1996 році пройшов референдум, то вся молодь підпала під процеси антибілорусізації. Таким чином, новий лідер партії не є винятком.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*