Організатору замаху на Гандзюк загрожує довічне

M.gordonua.com

Нардеп ВР Антон Геращенко, який входить до фракції «Народний Фронт», виступив з коментарем у зв’язку зі смертю Катерини Гандзюк. Парламентарій заявив, що підозрюваний в організації скоєння замаху на чиновницю та активістку може отримати довічний термін позбавлення волі. Єдиною альтернативою такої міри покарання, за словами Геращенко, буде тільки його відвертість та розкриття фігури замовника цього злочину.

Відповідну заяву депутат НФ зробив на своїй Facebook-сторінці, звернувшись у записі безпосередньо до підозрюваного — колишнього учасника антитерористичної операції на Сході України, Сергія Торбіна.

Політик також зазначив, що суд готовий врахувати розкриття Торбіним фігури замовника злочину, що передбачає отримання підозрюваним в разі винесення обвинувального вироку строку від десяти до п’ятнадцяти років.

Нагадаємо, що в кінці липня цього року на відому чиновницю та активістку Херсона та області Катерину Гандзюк було скоєно замах, в якому підозрюється затримана група осіб з п’яти чоловік. Четверо з них в ході допитів вказали на організатора — колишнього учасника АТО, Сергія Торбіна. Катерина Гандзюк від отриманого в ході нападу поранення померла 4 листопада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*