Філарет спростував існування рейдерських задумів у КП

Dostyp.com.ua

Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Філарет виступив зі спростуванням звинувачень, які прозвучали з боку Моспатріархата.

Раніше, коментуючи заяву Філарета про необхідність зміни назви церкви УПЦ МП на «Російську Православну Церкву в Україні», її духівництво звинуватило голову КП у виношуванні рейдерських задумів.

Філарет відкинув ці звинувачення та зазначив, що ніяких рейдерських актів з його боку не планується. Предстоятель Київського Патріархату підкреслив, що такі дії були б вигідні в першу чергу московської сторони, для наявності приводу втручання у внутрішні українські справи.

Він додав, що планується тільки вільний перехід в об’єднану Українську Церкву всіх тих, хто цього бажає. Решта можуть залишатися в лоні Моспатріархата.

Нагадаємо, що на початку минулого місяця скликаний собор Вселенського Патріархату прийняв ряд важливих рішень по Україні, скасувавши анафему для Філарета та предстоятеля УАПЦ, а також рішення константинопольських ієрархів від 1686 року про передачу київської митрополії Московському Патріархату. Ці рішення призвели до розриву відносин між Фанаром і РПЦ, Патріарх Варфоломій був оголошений в розкольницьких діях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*