Партія Тимошенко подає до суду на главу БПП

Elise.com.ua

Юлія Тимошенко, а також її партія «Батьківщина», збираються подавати до суду на Артура Герасимова, який є головою фракції БПП у Раді. Річ у тому, що Герасимов звинуватив Юлію Володимирівну в тому, що зростання цін на газ сталося саме з її вини.

Про таке рішення Тимошенко заявила сьогодні, у понеділок, в ході погоджувальної ради, яку провів Андрій Парубій у Раді. Такі засідання, як відомо, проводяться на початку кожного робочого тижня.

У складі погоджувальної ради беруть участь: спікер Ради, його заступники, голови, або заступники комітетів, керівники фракцій та депутатських груп. У подібних засіданнях можуть брати участь і нардепи, які готові запропонувати щось з приводу робочого плану на тиждень, розкладом, або хочуть зробити пропозиції, стосовно порядку денного.

Потрібно сказати, що таке твердження лідера БПП прозвучало досить дивно, адже останні кілька підвищень ціни на газ, аж ніяк не можна пов’язати з діяльністю Тимошенко, бо вона вже дуже давно не впливає на ціноутворення. Що ж стосується колишніх невигідних газових контрактів Юлії Володимирівни, то до підвищення газової ціни тоді доклав руку екс-президент Віктор Ющенко, який ініціював розрив старих, цілком нормальних, договорів.

Слід також нагадати, що згідно з опублікованими сьогодні результатами соцопитувань, Юлія Тимошенко займає перше місце у Президентських перегонах, користуючись серйозною перевагою. Її рейтинг склав 15,7%, що на 5,8% вище, ніж у Зеленського. Петро Порошенко впевнено посів 3-е місце. За чинного гаранта Конституції готові віддати свої голоси 8,9% опитаних. Такі дані опублікувала Active Group.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*