Олександр Хуг: Росія не є агресором щодо України

Informat.com.ua

Олександр Хуг, колишній високопоставлений функціонер ОБСЄ в Україні, який займав пост заступника голови української місії цієї організації до першого числа поточного місяця, відповів заперечливо на пряме запитання про агресивні дії РФ на Донбасі.

В ході спілкування в ефірі на українському телеканалі, Хуг прямо сказав «Ні» у відповідь на питання, чи є РФ агресором стосовно України.

Він додав, що в ОРДЛО, Москві та Києві визнають наявність великої проблеми, яка вимагає негайного вирішення. Всі сторони несуть відповідальність за раніше узяті на себе зобов’язання, підкреслив Хуг.

Він закликав до врегулювання ситуації шляхом прагнення знайти рішення, а не проводити пошуки винних в поточному конфлікті.

В середині минулого місяця Олександр Хуг, ще обіймаючи свою посаду заступника голови СММ, заявив, що збройний конфлікт на Сході нашої країни можна зупинити за одну годину. Він звинуватив всі причетні сторони в порушеннях та закликав здійснювати «дзеркальні» кроки в напрямку зупинки бойових дій. З іншими аспектами ситуації на Донбасі, визнав він, доведеться розбиратися більш тривалий час.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*