Опитування: вибори Президента – хто кого?

News.pn

Центр соціологічних досліджень КМІС провів свіже соцопитування, в якому взяли участь 13 684 респонденти, з’ясувавши, за кого українці готові проголосувати на майбутніх виборах на пост Президента України.

Згідно з опитуванням, 13.4% респондентів готові проголосувати за лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. На другому місці український актор і комік Володимир Зеленський — 7.6%. До речі, напередодні «Страна.UA» опублікувала матеріал, в якому, посилаючись на власне джерело в оточенні Ігоря Коломойського повідомили, що Зеленський однозначно буде брати участь у виборах, хоча й оголосить про це в останній момент.

Замикає трійку лідерів чинний Президент України Петро Порошенко — 7%, який розділяє третє місце з Анатолієм Гриценком, лідером партії «Громадянська позиція».

В ході опитування у респондентів поцікавилися також тим, як би вони проголосували, якби два кандидати вийшли у другий тур. З’ясувалося, що у Петра Порошенка є лише маленький шанс здобути перемогу в другому турі. Якщо його противником буде Юрій Бойко, лідер «Опоблоку», за якого готові віддати голос 20.2% опитаних проти 20% за Петра Олексійовича. У випадку з Тимошенко або Гриценко, рейтинг підтримки чинного Президента не менше ніж на половину нижче.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*