С14 захопили держпідприємство

instagram.com/c14_news/

Складно сказати, з якої причини насправді стався інцидент, але активісти радикальної правої організації С14 «взяли під охорону» стратегічне підприємство, яке перебуває у державній власності.

На своїй сторінці у соцмережах лідери С14 написали, що наліт на “Смолінський торфозавод”, який є філією ДП “Чернігівторф”, вони здійснили виключно після прохання робітників. Дане підприємство є найновішим торф’яним заводом в нашій країні. Колись вже з’являлася інформація, що його спеціально банкрутять.

У С14 заявили, що вони мають намір «охороняти» завод спільно з «Союзом ветеранів війни з РФ» (організація, подібна самої С14). Радикали пояснили свій неординарний вчинок якимись… ризиками. Йдеться про загрозу рейдерського захоплення цього стратегічного підприємства групами «промислових олігархів». За їх словами, нещодавно хтось навіть намагався змінити керівництво ДП «Чернігівторф».

Радикали заявляють, що тепер на заводі посилена охорона, а також запрацювала пропускна система. Про це розповів місцевий Керівник С14 у Чернігівській області, А. Максимець. Активіст вважає, що зараз найважливішим завданням для них є безперебійна робота підприємства, бо від цього залежить добробут сімей працівників заводу, а також забезпечення паливом соціальних установ.

Націоналісти також розповідають, що напали на слід групи осіб — нардепів та олігархів, які давно вже намагаються захопити торф’яні заводи у свої руки. Радикали вказують, перш за все, на Озерчука, директора держконцерну «Укрторф», але прізвища інших учасників активісти С14 обіцяли оголосити пізніше. Також, за їх словами, ниточки ведуть до високих чиновників Міненерговугілля і, навіть, до депутатів.

Ну а поки радикали, за їхніми ж твердженням, допомагають не тільки охороняти завод, але і ліквідувати деякі невеликі неполадки. На ці вихідні націоналісти, наприклад, брали участь у лагодженні конвеєрної стрічки.

Можливо, подібні історії з вуст лідерів організації, надихають багатьох послідовників, але проста логіка змушує все ж припустити, що радикали якось трохи перебільшують свої можливості й намагаються видати свої мрії за реальну ситуацію. Адже одна справа ганяти беззахисних ромів по парках, а зовсім інша — протистояти олігархам, міністрам та депутатам. Будемо сподіватися, що найближчим часом ситуація трохи проясниться.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*