У Києві буде створена поліція з охорони тварин

Mvs.gov.ua

В українській столиці з’явиться спеціальна зоологічна поліція. Два автори ідеї, підприємець Ельшан Мехтієв та співробітниця одного з українських ЗМІ Ярослава Коба, запропонували створити приватну структуру, яка покликана захищати тварин усіх видів від агресивних дій людини.

Згідно з громадянською ініціативою, київська зоополіція буде створена та займеться виконанням своїх обов’язків на підставі статті 207 КПК України, яка дозволяє проводити затримання правопорушників та передавати їх до правоохоронних органів.

Особовий склад зоополіції налічуватиме вісім чоловік, розділених на екіпажі. У кожному з чергових підрозділів буде ветеринарний лікар, правознавець, оператор, а також «силовик» — екс-учасник АТО або спортсмен.

Екіпажам під час їх чергувань у Києві та області допомагатимуть зоозахисники та інші добровольці.

Зоополіцейські будуть приїжджати на виклики за тими адресами, де спостерігається агресія у відношенні тварин. Потерпілому буде надана перша ветеринарна допомога, в той час як правопорушник буде переданий Нацполіції, а порушену за фактом порушення КК справу буде доведено до суду під контролем цивільним активістів.

Нова структура буде також боротися з навмисним отруєнням тварин, обіцяючи за ідентифікацію винних винагороду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*