В’ячеслав Кириленко: Хуг завжди підтримував Росію, і підігравав їй

Kmu.gov.ua

Віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко у своєму профілі в соціальній мережі «Твітер» у цей понеділок повідомив, що колишній заступник керівника Спеціальної моніторингової місії в Україні Олександр Хуг був прихильником позиції Російської Федерації у військовому конфлікті на південному сході країни.

Протягом всього часу, коли він обіймав свою посаду, він підтримував Росію. Кириленко зазначив, що якщо він як представник місії ОБСЄ не вважає, що Російська Федерація виступає агресором, то він весь цей час підтримував російську позицію на Донбасі.

Крім цього, він підкреслив, що позиція представника місії просто абсурдна. Віце-прем’єр не розуміє сенсу такого моніторингу, коли місія росіян спостерігає, та агресію, яка від них виходить, вони не фіксують.

Нагадаємо, що до цього Александр Хуг повідомляв, що місія ОБСЄ зафіксувала росіян в зоні ООС, проте він не визнав, що Російська Федерація є країною-агресором. Водночас, в кінці минулого місяця, Хуг повідомив, що він залишає нашу державу, проте відчуття тривоги його не покидає. Причину цього відчуття він бачить в тому, що за всі чотири роки в державі не відбулося принципових змін, проте він виразив сподівання, що війну ще можна зупинити. На початку поточного місяця Хук покинув свою посаду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*