Гройсман повідомив про перші результати детінізації ринку

Otido.net.ua

Інформвидання «ДС» повідомляє, що український прем’єр Гройсман у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук написав, що протягом останнього місяця чисельність працівників, які покинули тіньовий сектор та офіційно працевлаштувалися, перевищила сто п’ятдесят осіб. Він зазначив, що такий результат багато в чому зумовили методи боротьби уряду з тіньовою зайнятістю.

Голова уряду наголошує, що ще у вересні Кабмін зобов’язав роботодавців усунути всі наявні порушення українського законодавства. При цьому на ліквідацію цих порушень роботодавцям виділили тридцяти денний термін. Такі дії призвели до того, що станом на початок листопада понад сто п’ятдесят осіб тисяч офіційно працевлаштувалися. Всі ці люди будуть офіційно отримувати зарплату, та відраховувати необхідний податок у ПФ. Гройсман додав, що такий приріс легально робочого населення дозволить збільшити надходження коштів до фонду більше, ніж на мільярд гривень до кінця поточного року.

Голова уряду підкреслив, що роботодавці, які платять працівникам неофіційну зарплату, прямо порушують права робітників на високу пенсію. На цій підставі, Міністерство фінансів, Міністерство соцполітики, Державна фіскальна служба, Пенсійний фонд, а також Держпраці отримали розпорядження продовжити роботу з виведення ринку з тіньової зони.

Гройсман зазначив, що ті, хто порушать дане розпорядження, зобов’язані будуть заплатити штраф. Водночас, він підкреслив, що в даному випадку штрафи не є самоціллю. Основною метою є легалізація праці та ліквідація зарплат у конвертах. Причиною цього виступає той факт, що при досягненні пенсійного віку громадянам платити пенсії в конвертах ніхто не буде.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*