Знайдений оптимальний вік для відмови від сигарет

Smartprogress.do

В ході зустрічі Американської асоціації серця вчені в галузі медицини відзначили, що оптимальний вік для того, щоб відмовитися від куріння не повинен перевищувати сорока років. Аргументують вони це тим, що на відновлення серцево-судинної системи потрібно не менше п’ятнадцяти років.

Водночас, американка Мередіт Данкан зазначила, що позитивні результати можна буде спостерігати вже по закінченню п’яти років з моменту відмови від тютюну. При цьому, підкреслюється, що, якщо відмовитися від куріння, то ризик зіткнутися з серцевими захворюваннями знижується майже на сорок відсотків.

Відзначимо, що зараз куріння викликає безліч хвороб, які стають причиною підвищення смертності в усьому світі. Мередіт Данкан спільно з іншими вченими провели перше тривале дослідження та зафіксували те, як відмова колишніх курців від тютюну вплинула на їх здоров’я та тривалість життя. У ході дослідження було встановлено, що близько сімдесяти відсотків усіх випадків інфаркту зафіксовані у колишніх або нинішніх курців.

Було також встановлено, що, чим більше курила людина, тим більше проблем зі здоров’ям у неї виникало надалі. У перший час після того, як учасники дослідження кинули курити, спостерігалися позитивні зміни в їх організмі, проте з часом їх частота падала. Медики підкреслюють, що по закінченню шістнадцяти років не всі негативні наслідки тютюну були усунені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*