У Київській області ліс віддають у приватну власність

Sq.com.ua

Одне з київських видань інформує, що у Київській області депутати міськради Бучі прийняли рішення роздати певну кількість земельних ділянок, розташованих у лісі приватним власникам. Подібне рішення було затверджено ще в кінці минулого місяця.

Наголошується, що дане рішення підтримали майже всі члени міськради, окрім членів партії «Свобода», які на момент обговорення не були присутні на засіданні. Міський голова Бучі Федорук під час обговорення даної теми залишив засідання та свій голос не віддав. Відзначимо, що на даний момент проти голови міста відкрито кримінальне провадження, причиною якого стало розкрадання земель лісового фонду в особливо великому розмірі. За результатами голосування було прийнято рішення віддати частину земельних лісових ділянок у приватну власність.

Нагадаємо, що раніше в міськраді Бучі було прийнято рішення роздати шість земельних ділянок, які розташовані в лісі. Зазначається, що більша частина з них була віддана громадянам, які проживають у Рівненській області.

Однак за кілька днів до засідання міськради, ці громадяни оформили заяву на ім’я мера з проханням надати графічні матеріали із зазначених земельних ділянок. Після засідання, один з місцевих депутатів звернувся в обласну прокуратуру, в наслідок чого, міський голова наклав вето на рішення ради, але, при цьому, він також віддав свій голос за це рішення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*