Харків’янина лінчували за підозрою в крадіжці

Newsroom.kh.ua

У Харкові городяни влаштували суд Лінча над злодієм, який, за їхніми твердженнями неодноразово попадався на крадіжках. Харків’яни, обурені повідомленням, що місцевий райвідділ Нацполіції постійно відпускав правопорушника, зловили його та піддали самосуду.
Група осіб примотала обвинуваченого в крадіжці до дерева, використовуючи клейку стрічку, заклеївши йому при цьому рот і очі. До грудей йому прикріпили табличку з написом: «Я вор».

Інцидент стався в Холодногірському районі Харкова на вулиці Великій Панасовській. Світлина швидко поширилася у соціальних мережах. Серед коментарів були й схвальні відгуки.

На місце події прибули співробітники Нацполіції. Вони звільнили прив’язаного чоловіка, який відмовився від висунення звинувачень в чиюсь адресу, підкресливши, що ні до кого претензій він не має.

У Нацполіції не змогли відповісти, чи був звільнений ними чоловік причетним до серії крадіжок.

Раніше на Харківщині також стався самосуд. У смт Васищеве чоловік, вступивши в змову зі своїми приятелями, звинуватив молоду людину 1990 року народження в крадіжці, побивши його та піддавши тортурам. Потерпілий був доставлений в місцеву лікарню. Крім численних травм, лікарі діагностували у жителя Харківської області шизофренію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*