Столичний військкомат скаржиться на низьку явку новобранців

Golos.ua

Сергій Клявлін, який очолює військовий комісаріат Києва, заявив про проблеми призовної кампанії в українській столиці. На початок поточного місяця було призвано менш як сорок відсотків від загального числа осіб, які підлягають призову.

Військовий комісар зазначив, що чисельність призовників, які зобов’язані прибути на призовні дільниці у своїх районах проживання, залишається вкрай низкою. Нині на пункти збору самостійно прибуло лише вісім відсотків призовників від загального числа.

Військкомати Києва змушені розшукувати потенційних призовників, залучаючи Нацполіцію. Розшуканих молодих людей доставляють на призовні дільниці, де розв’язують питання їх придатності до проходження строкової військової служби.

За даними Клявліна, на призовні дільниці не з’явилися майже 23 з половиною тисячі чоловіків.

Разом з тим за контрактом відправилися служити в Збройні сили України 346 жителів столиці. З них 163 людини мають статус УБС, 76 осіб від загальної кількості контрактників є жінками.

Порівнюючи ситуацію з призовниками в 1990-х роках та сьогодні, військовий комісар столиці визнав, що поточний стан справ з призовом суттєво гірше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*