СБУ намагалися зірвати мирний мітинг у Києві

howlingpixel.com

Сьогодні співробітники Служби безпеки нашої країни прийшли до відомої київської правозахисниці, Олени Бережної, голови організації «Сила Добра». За словами активістки, представники спецслужб «тарабанили» у її квартиру. Справа в тому, що сьогодні в столиці була запланована акція, приурочена до звільнення Києва від нацистів. 75-річну річницю збиралися відзначити невеликим мітингом біля пам’ятника Ватутіну в 11:00.

Бережна заявила, що обшуки проходять у багатьох її однодумців, які збиралися, так чи інакше, потрапити на цей важливий захід. Мета СБУ дуже проста — зірвати мітинг. Але ветерани все одно прийдуть відзначати дану подію.

Обшуки у активістів, каже Олена, проводяться за рішенням суду. Силовики прикриваються статтею 110 КК, нібито за «заклики до порушення територіальної цілісності країни. Олена ж двері СБУ-шникам відчиняти не стала та вирішила дочекатися прибуття адвокатів.

Необхідно пояснити, що кожен раз, коли Олена планує брати участь у будь-якій акції, відбуваються досить неприємні речі. 1 червня, наприклад, до неї в квартиру увірвалися люди, які називали себе «патріотами». Вони хлюпнули літній дамі в обличчя зеленкою в присутності поліцейських, які аж ніяк не реагували на цю подію.

На жаль, атаки влади на журналістів та правозахисників, так само як і напади, стали самим звичайним явищем в нашій країні. Силовики або не стежать за порядком, або виконують сумнівні замовлення зверху. Якщо чинна влада боїться та переслідує навіть пенсіонерів, то така влада довго не протримається.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*