«Висококультурна» промова народних депутатів у прямому ефірі

dialog.ua

Під час теледебатів народний депутат від «Оппоблока» Олександр Вілкул дорікнув нардепа від партії БПП Олексія Гончаренка в тому, що під час Одеської трагедії 2 травня він знімав на камеру телефону, як гинули люди.

Вілкул заявив, що в нашій країні не розкриті вбивства журналістів — Павла Шеремета, журналіста і телеведучого Олеся Бузини, і говорити на тему загибелі Гандзюк Олексію Гончаренко, якого він назвав «поддонком» — недозволено.

Гончаренко зажадав у Вілкула довести, що він знімав відео, додавши, що він, навпаки, в той день допомагав постраждалим, а також надавав першу необхідну допомогу усім, хто її потребував. Також він обізвав у відповідь свого колегу «покидьком, брехуном і виродком». Дебати, які відбуваються в прямому ефірі, ледь не закінчилася бійкою, так як, не витримавши образ, Вілкул пригрозив Гончаренко фізичним впливом.

Зазначимо, що нещодавно Олександр Вілкул посперечався в прямому ефірі іншого телеканалу з колегою від партії «Свобода» Ігорем Мірошниченком. Мірошниченко програв суперечку Вілкулу, який продемонструвала знання української мови, і заспівал гімн радянських піонерів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*