Листопадовий яєчний штурм Верховної Ради

Nakipelo.ua

6 листопада водії автомобілів на єврономерах зібралися в центрі Києва на черговий попереджувальний мітинг. Активісти з «АвтоЄвроСили» вимагають спростити розмитнення автомобілів з Європи та, відповідно, прийняти законопроект, який сприятиме цьому. В іншому випадку вони обіцяють наступного разу прийти до чиновників з «яєчним штурмом».

Водії приїхали до Київської міської державної адміністрації на своїх автомобілях та припаркували їх біля будівлі адміністрації, тому в центрі утворилися затори. Також “євробляхери” для більшого ефекту використовували фаєри та димові шашки — через це на Хрещатику утворилися цілі димові хмари та занурили околиці в легкий туман.

За словами представників «АвтоЄвроСили», в тому разі, якщо законопроект не буде прийнятий, вже 7 та 8 листопада вони приїдуть до будівлі Кабміну, заблокують урядовий квартал і влаштують там «веселе життя» з допомогою яєць, зеленки, гумових виробів та сміття.

Повідомляється, що на мітингу, який планується на 7 – 8 листопада візьмуть участь близько 100 тисяч чоловік і приїдуть вони до Кабміну на своїх автомобілях. Можна тільки уявити які затори очікують на центр Києва, якщо “євробляхери” виконають свою обіцянку і біля Кабміну припаркуються 100 тисяч машин.

Виникає питання: а раніше їх все влаштовувало? — Так!

До недавнього часу їх темна схема була дуже зручною. Проте, з деяких пір у співробітників дорожньої поліції з’явилася програма, яка дозволяє відстежити, скільки даний автомобіль перебуває на території країни, та в разі, якщо строк перевищує 90 днів, водія штрафують на серйозну суму, а при повторному «зальоті» машину вилучають.

І ось коли їх схема перестала бути дієвою, «євробляхери» стали виходити на мітинги та акції протесту з вимогою, по суті, зробити білою та законною. І тут одне з двох: або їм вдасться домовитися з урядом, або з’являться нові темні схеми в обхід чинної програми та закону України.

За словами самих «євробляхерів» зараз в країні близько півтора мільйона автомобілів на іноземних номерах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*