В УПЦ не бачать можливості приїхати на об’єднавчий Синод

Forum.gorod.dp.ua

В Українській Православній Церкві не визнали можливим взяти участь у так званому об’єднавчому Синоді. Таку інформацію озвучив Климент, архієпископ Ніжинський, який очолює прес-службу митрополита Київського і всієї України, Онуфрія.

В УПЦ не бачать для себе і членів своєї церкви можливості як-небудь брати участь у створенні Єдиної Української Церкви, тому на об’єднавчому Синоді їх представників не буде. На запитання ж про те, в яких умовах це об’єднання могло б стати можливим, Климент підкреслив, що брати участь на такому заході «абсолютно неможливо».

Представник УПЦ вважає, що «батьками» вищезазначеного собору є звичайні розкольники, адже, по суті справи, архієпископами та священиками вони проголосили себе самі. Варто акцентувати особливу увагу на те, що Патріарх від Вселенської Церкви, Варфоломій, зняв з Філарета анафему, все ж не наважився возз’єднатися з митрополитом довкола Євхаристичної Чаші, що є показником того, що навіть Константинопольський Патріарх сам не особливо і вірить в те, що анафема більше не діє.

Як вже повідомлялося раніше, Томос Константинополем поки не був наданий українським неканонічних церков УАПЦ і УПЦ КП, Патріарх Варфоломій діє лише на прохання Президента Порошенко і Верховної Ради. До того ж, Верховний Суд України розглядатиме кілька позовів від українських православних громад про скасування даного рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*